Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Caching
bo: བར་གསོག་བྱེད་པ

en: Other
bo: གཞན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Root
bo: རྩ་བ

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Any
bo: གང་རུང

en: Image generation in progress. Try again shortly.
bo: པར་རིས་གསར་འདོན་བྱེད་བཞིན་ཡོད་པས། ཅུང་ཙམ་གྱི་རྗེས་ནས་ཚོད་ལྟ་བྱོས།

en: Error generating image.
bo: པར་རིས་གསར་འདོན་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བ།

en: Unable to generate the derived image located at %path.
bo: %path་ལ་རྗེས་གྲུབ་ཀྱི་པར་རིས་གསར་འདོན་བྱས་མ་ཐུབ།
