Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Version
ca: Versió

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Preview
ca: Previsualitza

en: View
ca: Mostra

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: Other
ca: Altres

en: File type
ca: Tipus de fitxer

en: Close
ca: Tanca

en: Expires
ca: Expira

en: Root
ca: Arrel

en: minutes
ca: minuts

en: Clear
ca: Neteja

en: Date created
ca: Data creada

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Assets
ca: Equips

en: Sort
ca: Ordenació

en: Any
ca: Qualsevol

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ca: Generació de la imatge en progrés. Torneu-ho a provar en breu.

en: Error generating image.
ca: Error al generar la imatge.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ca: No s'ha pogut generar la imatge derivada que es troba a %path.
