Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to da translation catalogue (39 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Value
da: Værdi

en: Username
da: Brugernavn

en: Description
da: Beskrivelse

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Back
da: Tilbage

en: Preview
da: Gennemse

en: View
da: Vis

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Error
da: Fejl

en: Client ID
da: Klient ID

en: File name
da: Filnavn

en: File size
da: Filstørrelse

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Other
da: Anden

en: File type
da: Filtype

en: Close
da: Luk

en: Expires
da: Udløber

en: Root
da: Rod

en: minutes
da: minutter

en: Clear
da: Ryd

en: Date created
da: Dato oprettet

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Documents
da: Dokumenter

en: Assets
da: Egenskaber

en: Sort
da: Sortér

en: Results per page
da: Resultater pr. side

en: Any
da: Nogen

en: Uploaded by
da: Uploadet af

en: Configured
da: Konfigureret

en: Image generation in progress. Try again shortly.
da: Billedoprettelse i gang. Prøv igen om et øjeblik.

en: Error generating image.
da: Fejl ved generering af billede.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
da: Kan ikke generere det afledte billede på %path.

en: Date modified
da: Ændringsdato
