Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Version
et: Versioon

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Preview
et: Eelvaade

en: View
et: Kuva

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Error
et: Viga

en: File name
et: Faili nimi

en: File size
et: Faili suurus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Other
et: Muu

en: Close
et: Sulge

en: Root
et: Juur

en: minutes
et: minutit

en: Clear
et: Tühjenda

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Authentication
et: Autentimine

en: Sort
et: Järjesta

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Image generation in progress. Try again shortly.
et: Pildi genereerimine on pooleli. Proovi hetke pärast uuesti.

en: Error generating image.
et: Viga pildi genereerimisel.
