Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Version
lt: Versija

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Error
lt: Klaida

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Other
lt: Kiti

en: Close
lt: Uždaryti

en: minutes
lt: minutės

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Any
lt: Bet kuris

en: Uploaded by
lt: Atsiuntė
