Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Value
ro: Valoare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Version
ro: Versiune

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parolă

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Preview
ro: Previzualizare

en: View
ro: Afişează

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Error
ro: Eroare

en: File name
ro: Numele fișierului

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Other
ro: Altele

en: Close
ro: Închideți

en: Expires
ro: Expiră la

en: Root
ro: Rădăcină

en: Clear
ro: Elimină

en: Date created
ro: Dată creată

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Documents
ro: Documente

en: Sort
ro: Sortare

en: Any
ro: Orice

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ro: Generare imagine în progres. Încearcă din nou mai târziu.

en: Error generating image.
ro: Eroare la generare imagine.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ro: Imposibil de generat imaginea derivată localizată la %path.

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
