Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: Search
th: ค้นหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Back
th: กลับ

en: View
th: ดู

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Error
th: ผิดพลาด

en: File size
th: ขนาดไฟล์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Caching
th: ตั้งค่าแคช

en: Other
th: อื่นๆ

en: Close
th: ปิด

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Error generating image.
th: ข้อผิดพลาดที่ภาพที่สร้างขึ้น
