Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Version
ur: ورژن

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Back
ur: واپس

en: Preview
ur: جائزہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Error
ur: خرابی
