Media AV Portal (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: none
cy: dim

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Image style
cy: Arddull delwedd
