Media AV Portal (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: none
fr: aucun(e)

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)
