Media AV Portal (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: none
hu: nincs

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)
