Media AV Portal (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: none
hy: ոչ մի

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
