Media AV Portal (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: none
it: nessuno

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)
