Media AV Portal (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: none
tr: hiçbiri

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
