Media AV Portal (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: none
uk: немає

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)
