Media AV Portal (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Media
pt: Mídia

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)
