Media AV Portal (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)
