Media AV Portal (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
