Media AV Portal (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
