Media AV Portal (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
