Media AV Portal (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
