Media AV Portal (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
