Media AV Portal (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
