Media AV Portal (7.x-1.5) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)
