Media Blue (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Content
af: Inhoud

en: Search
af: Soek

en: Help
af: Hulp

en: Recent comments
af: onlangse kommentaar
