Media Blue (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Recent comments
bn: সাম্প্রতিক মন্তব্যসমূহ
