Media Blue (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Core
hr: Jezgra

en: Recent comments
hr: Posljednji komentari

en: Highlighted
hr: Istaknuto
