Media Blue (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер
