Media Blue (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Recent comments
pa: ਤਾਜ਼ਾ ਟਿੱਪਣੀਆਂ
