Media Blue (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Content
te: సారము

en: Search
te: వెతుకు

en: Help
te: సహాయం

en: Recent comments
te: ఇటీవలి వ్యాఖ్యలు
