Media Blue (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Core
ast: Motor

en: Recent comments
ast: Comentarios recientes
