Media Blue (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Core
fi: Ydin

en: Url
fi: Osoite

en: Recent comments
fi: Uusimmat kommentit

en: Highlighted
fi: Korostettu
