Media Blue (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Core
gl: Núcleo

en: Recent comments
gl: Comentarios recentes

en: Highlighted
gl: Resaltado
