Media Blue (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Content
hi: सामग्री

en: Search
hi: खोज

en: Help
hi: मदद

en: Core
hi: कोर

en: Url
hi: URL

en: Recent comments
hi: हाल के कमेन्ट

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
