Media Blue (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Core
lv: Kodols

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Highlighted
lv: Izgaismots
