Media Blue (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Slideshow
ml: സ്ലൈഡ്‌ഷോ

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Help
ml: സഹായം

en: Core
ml: കോര്‍
