Media Blue (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Core
mr: मूळ

en: Recent comments
mr: नव्या प्रतिक्रिया
