Media Blue (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Core
pl: Rdzeń

en: Url
pl: URL

en: Recent comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Delete image.
pl: Usuń obraz.
