Media Blue (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Core
sl: Jedro

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji
