Media Blue (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Core
sv: Kärna

en: Url
sv: URL

en: Recent comments
sv: Senaste kommentarer

en: Highlighted
sv: Framhävd
