Media Blue (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Search
ta: தேடல்

en: Help
ta: உதவி

en: Core
ta: கருவம்

en: Url
ta: முகவரி

en: Recent comments
ta: சமீபத்தைய பின்னூட்டங்கள்

en: Highlighted
ta: தனிச்சிறப்பானவை
