Media Blue (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: Recent comments
bs: Zadnji komentari
