Media Blue (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Core
ca: Nucli

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Recent comments
ca: Comentaris recents

en: Highlighted
ca: Destacat
