Media Blue (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Search
de: Suche

en: Help
de: Hilfe

en: Core
de: Kernsystem

en: Url
de: URL

en: Right sidebar
de: Rechte Seitenleiste

en: Recent comments
de: Neueste Kommentare

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Sidebar Second
de: Zweite Seitenleiste

en: Media Blue is an easy, accessible and clean theme..
de: Media Blue ist ein einfaches, barrierefreies und aufgeräumtes Theme.
