Media Blue (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Core
el: Πυρήνας

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Recent comments
el: Πρόσφατα σχόλια

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
