Media Blue (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Url
eo: URL

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Recent comments
eo: Lastaj komentoj
