Media Blue (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Slideshow
es: Presentación de diapositivas

en: Content
es: Contenido

en: Search
es: Buscar

en: Help
es: Ayuda

en: Core
es: Núcleo

en: Url
es: URL

en: Right sidebar
es: Barra lateral derecha

en: Recent comments
es: Comentarios recientes

en: Banner images
es: Imágenes de banner

en: Highlighted
es: Destacado

en: Sidebar Second
es: Segunda barra lateral

en: Delete image.
es: Borrar imagen.

en: Upload a new banner
es: Subir nuevo Banner
