Media Blue (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Content
fa: محتوا

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Core
fa: هسته

en: Url
fa: نشانی

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Recent comments
fa: دیدگاه‌های اخیر

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
