Media Blue (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ
