Media Blue (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Recent comments
nn: Nye kommentarar

en: Highlighted
nn: Utheva
